14.06.2024 GalvenaSatursKontaktinformācija

Galvena

Laipni lūdzam kompānijas Eurodata vebsaitā!

Ļoti ātri attīstošos tehnoloģiju laikmetā, pie kurām pieder internets, katram cilvēkam vajag aizdomāties par to, kā soļot līdzi laikmetam. Ar interneta parādīšanos Latvijā mēs pēc pašu pieredzes pārliecinājāmies par biznesa vadīšanas, izmantojot internetu, perspektivitāti, iemācījāmies to paši darīt profesionāli un būsim priecīgi Jums sniegt profesionālu palīdzību. Jo daudziem jūsu konkurentiem jau ir savs vebsaits, un viņi veiksmīgi izmanto visas interneta tehnoloģijas iespējas. Šodien vislabākais veids, kā par sevi paziņot, kas neprasa milzu izdevumus par dažādiem informācijas virzīšanas variantiem, ir vebsaita radīšana.

Jūs esat nolēmis radīt vebsaitu? Tad Jūs esat atnācis uz pareizo adresi. Jums noteikti ir milzums jautājumu: kādu vebsaitu taisīt – statisko vai dinamisko (pārvaldāmo)? Kā izveidot vebsaitu? Kādam jābūt dizainam? Kā plānot izdevumus? Kā pārvaldīt vebsaitu? Kādu CMS izvēlēties? Kur izvietot (hostings) vebsaitu?

Uz visiem jautājumiem, saistībā ar vebsaita izstrādi, izveidi un uzturēšanu, mēs varam Jums atbildēt.

 Rakstiet. Jautājiet.

Mēs piedāvājam īpaši Jums: 

fleksCMS ™  Vebsaita vadības sistēma

FleksCMS ™ - elastīga un universāla jebkuras mūsdienīga interneta vebsaita informācijas radīšanas un vadības sistēma. CMS sistēmas vadībai nav nepieciešamas profesionālas zināšanas. Lietotājam pietiek ar PD bāzes zināšanām (Internet Explorer, MS Word).

Vieglās satura vadīšanas Bez (informatīvie materiāli, jaunumi, arhīvi, cenu saraksti, katalogi, baneri, zibens aptaujas, paziņojumi, forumi utt.), FleksCMS ™ nodrošina pilnīgu kontroli pār vebsaita struktūru, kā arī piedāvā neierobežotu lapu ievietošanas līmeņu daudzumu. Informācija tiek rediģēta on-line režīmā caur veb-interfeisu. Dokumentu formatēšanai ir paredzēts iemontēts redaktors (MS Word interfeisa analogs).

Vairak...

Jūsu internet-portāls

Jums nepieciešams vebsaits? Ne vienkārši vebsaits, bet vesels internet-portāls? Speciāli Jums mēs izveidosim jebkuras sarežģītības portālu!!

Sīkāk

Hostings

Vebsaita darba ātrums un efektivitāte ir atkarīgi no tā, kā un kur tas ticis izvietots (hostings). Kompānija Eurodata piedāvā uzticamu, kvalitatīvu hostingu Jūsu vebsaitam un tā reģistrāciju Interneta tīklā, piešķirot jebkuru (pēc Jūsu izvēles) domēna nosaukumu (protams, ja domēna nosaukums jau nav aizņemts).

Sīkāk

On-line informācijas apstrādes sistēmas

On-line sistēmu priekšrocības ir neapstrīdamas. Mēs varam speciāli Jums izstrādāt jebkura tipa atskaišu – grāmatvedības, finansu, statistikas datu vai jebkuras citas informācijas apstrādes un izstrādes sistēmu.

Sīkāk

 

 
 
 
|  Galvena  |  Saturs  |  Kontaktinformācija  |


   Lapa mainīta: 2023. gada, 01. martā, 13:25

Copyright © 2005-2014 Eurodata SIA                  Powered by FleksCMS